Наші курси


Ми допомагаємо та підтримуємо наших клієнтів
у швидкому та успішному проходженні навчання

Курс «Проведення ОТК транспортних засобів»

Проходження курсу необхідне для спеціалістів, що пов’язані з проведенням обов’язкового технічного контролю колісних транспортних засобів. Як проводити технічний контроль? Знання, отримані в процесі навчання, дозволять Вам стати справжніми професіоналами, навчитися техогляду та бути повністю компетентними у сфері діяльності. У процесі навчання Ви отримаєте навички користування вимірювальними приладами, вивчите методи проведення випробувань та нормативну документацію щодо проведення технічного контролю.
Перегляньте наші курси ОТК

Курс «Розробка системи менеджменту якості випробувальної лабораторії»

Курс необхідний для персоналу випробувальних лабораторій, які хочуть отримати дозвіл на проведення робіт із сертифікаційних випробувань та обов’язкового технічного контролю колісних транспортних засобів. Дані курси для персоналу випробувальної лабораторії будуть корисні для всього персоналу випробувальних лабораторій щодо проведення обов’язкового технічного контролю та сертифікаційних випробувань перед проходженням процесу акредитації в «Національному агентстві з акредитації України».
Шукаєте навчання персоналу випробувальної лабораторії, перегляньте наш курс!

Курс «Оператор комп’ютерного набору»

Цей курс розроблений для фахівців випробувальних лабораторій з випробування КТЗ, які працюють із програмним забезпеченням «Автоматизоване робоче місце «Суб’єкт ОТК». Ця програма призначена для створення електронних документів про результати ОТК колісних транспортних засобів, їх обробку та подальшу передачу інформації до регіональних центрів МВС. Слухачі курсу оволодіють навичками роботи з програмою, ознайомляться з видами та методами проведення випробувань, вивчать граничні норми випробуваних показників та особливості роботи програмного забезпечення.
Перегляньте наш курс оператор комп’ютерного набору.

Курс «Пожежна безпека для посадових осіб»

Метою проведення навчання посадових осіб підприємств є отримання знань та підвищення кваліфікації у пожежно-технічній сфері з урахуванням вимог законодавства України та пожежонебезпечних особливостей підприємства. У процесі навчання з пожежної безпеки слухачі ознайомляться із протипожежними заходами для попередження виникнення пожеж, діями під час їх виникнення, матимуть знання про навички використання різних засобів пожежогасіння.
Якщо Вас цікавить вивчення заходів пожежної безпеки та
пожежна безпека для керівників, перегляне наш курс.

Курс «Пожежно-технічний мінімум»

Метою проведення курсу навчання пожежної безпеки працівників, які виконують роботи, пов’язані з підвищеною пожежною небезпекою, є підвищення загальних пожежно-технічних знань. Курс передбачає вивчення правил пожежної безпеки з урахуванням особливостей підприємств, ознайомлення з протипожежними заходами для попередження пожеж та діями у разі їх виникнення, а також правил користування різними засобами пожежогасіння.
Навчання за програмою спеціального навчання (пожежно-технічний мінімум – ПТМ) передбачає вивчення матеріалу з 12-ти тем та підсумковий контроль (тестування).

Курс «Підвищення кваліфікації керівників та спеціалістів, діяльність яких пов’язана з наданням послуг автомобільного транспорту»

Навчання проводиться посадовим особам підприємств усіх форм власності, пов’язаних з наданням послуг автомобільного транспорту у таких напрямках:
· внутрішні перевезення пасажирів;
· міжнародні перевезення пасажирів;
· внутрішні перевезення вантажів;
· міжнародні перевезення вантажів.

Також під час навчання слухачі отримають знання з питань безпеки під час виконання перевезень пасажирів та вантажів:
· безпека перевезень;
· охорона праці;
· пожежна безпека.

Курс «Використання, обслуговування, встановлення та адаптація цифрових та аналогових тахографів, що використовуються на автомобільному транспорті»

Метою курсу є оволодіння знаннями та навичками, необхідними для обслуговування та калібрування (адаптації), а також встановлення аналогових та цифрових тахографів.
По завершенню навчання випускники курсу опановують компетенції: встановлення аналогових та цифрових тахографів, калібрування аналогових та цифрових тахографів, обслуговування аналогових та цифрових тахографів, адаптація аналогових та цифрових тахографів.

Курс «Перша домедична допомога»

Перша долікарська допомога – це комплекс заходів, спрямованих на відновлення або збереження життя та здоров’я потерпілого. Її повинен надавати той, хто перебуває поруч із постраждалим (взаємодопомога), або сам постраждалий (самопоміч) до прибуття медичного працівника.

Від своєчасного та правильного надання першої невідкладної допомоги залежить не лише успіх подальшого лікування, а й іноді життя потерпілого. Саме тому так важливо, щоб кожна людина вміла правильно надати першу до медичну допомогу тим, хто її потребує.

Курс «Перша домедична допомога дітям та немовлятам»

Надання невідкладної допомоги дітям та немовлятам відрізняється від дорослих. Діти не є зменшеною копією дорослих людей, тому при наданні їм першої невідкладної допомоги є важливі нюанси та спеціальні маніпуляції, які необхідно знати батькам та всім, хто працює з дітьми (батькам, няням, гувернанткам, вихователям тощо)
Цей курс відповідає сучасним стандартам Європейської ради з реанімації (ERC) та Американської Асоціації Серця (АНА), а також нормативним документам Міністерства охорони здоров’я України та дає навички основ надання першої допомоги дітям.

Курс «Перша допомога при спортивній травмі»

Спортивні травми – це пошкодження або патологічний стан, отримані, або виниклі в результаті занять фізичною підготовкою.
Нерідко причиною травм можуть бути порушення санітарно-гігієнічних умов на спортивних спорудах, неякісний спортивний інвентар та обладнання.
Ускладнення спортивних травм викликається відсутністю кваліфікованої допомоги у перші хвилини та навіть секунди після нещасного випадку. Елементарні знання, навички, своєчасна допомога потерпілому може значно покращити його стан чи врятувати життя.

Розклад

Навчання проводиться безперервно та дати навчання встановлюємо з урахуванням побажань замовника.

Також узгодимо зручний для вас час проведення навчання.

Вартість

Комбінована форма навчання (5 днів)

Проведення ОТК транспортних засобів

4256 грн

Денна форма (3 дні)

Розробка системи менеджменту якості випробувальної лабораторії

6385 грн / ос

Дистанційна форма (3 дні)

Оператор комп’ютерного набору ОТК транспортних засобів

1596 грн / ос

Дистанційна/очна форма навчання (від 3 днів)

Підвищення кваліфікації керівників та спеціалістів, діяльність яких пов’язана з наданням послуг автомобільного транспорту

2660 / 4790 грн / ос

Дистанційна форма (1 день)

Пожежна безпека для посадових осіб

650 грн / ос

Дистанційна форма (2 дні)

Пожежно-технічний мінімум

500 грн / ос

Комбінована форма навчання: дистанційна (3 дні) та денна (1 день)

Використання, обслуговування, встановлення та адаптація цифрових та аналогових тахографів, що використовуються на автомобільному транспорті

5340 грн / ос

Денна форма (1 день)

Перша домедична допомога

586 грн / ос

Денна форма (1 день)

Перша домедична допомога дітям та немовлятам

855 грн / ос

Денна форма (1 день)

Перша допомога при спортивній травмі

850 грн / ос